Trampkarze na tarczy z Lubina

Zdziesiątkowana drużyna trampkarzy grała dzisiaj z drużyną miedziowych. Niestety przegrywamy 3:0. Na pochwałę zasługuje fakt ambitnej gry młodych Lechitów.

Mecz rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami od huraganowych ataków piłkarzy Zagłębia .Kilkoma dobrymi interwencjami popisał się nasz bramkarz Damian Gawroński. Lechici przetrzymali ataki przeciwników i gra przeniosła się w środek pola. Niestety pod koniec pierwszej połowy spotkania składna akcję gospodarzy zakończył były zawodnik Lechii Dawid Dawidziak. Do przerwy przegrywamy 1:0. W pierwszej połowie kontuzja wyeliminowała z gry Bartka Dulnego .Trener nie miał praktycznie żadnych możliwości zmian ponieważ został mu tylko jeden zawodnik (w rozgrywkach trampkarza zmiany są lotne).

W drugiej połowie obraz gry uległ zmianie to Lechici częściej atakowali bramkę przeciwnika. Przez co narażali się na szybkie kontry miedziowych które na szczęście zatrzymywały się na linii obrony lub bronił je dobrze dysponowany dzisiejszego dnia Gawroński. Przełomowa była 55 min. meczu Piotrek Kmera został obsłużony świetnym podaniem przez Filipa Samka znalazł się sama na sam z bramkarzem Zagłębia sędzia odgwizdał spalonego którego ewidentnie nie było co podkreślał nawet trener gospodarzy. Chwilę później po dośrodkowaniu z narożnika boiska Kuba Chlipała wyskakuje najwyżej i uderza w słupek. Dwie minuty później kolejny stały fragment gry i Samek trafia w poprzeczkę. Ostatnie pięć minut jest niestety dla nas zabójcze Dawidziak ze spalonego zdobywa swojego drugiego gola trzy minuty później trzeciego.

Skład: Gawroński, Sztuka, Czykieta, Mitelsztet, Dulny Morawski, Fornalik, Terpiłowski, Kmera, Samek, Chlipała

Rezerwowi: Forma, Piątek