Wygrana Trampkarzy

W sobotę 03.10 Trampkarze rozegrali mecz piątej kolejki DLT gościliśmy zespół Górnika Polkowice.

Był to mecz bez historii wyraźnie widać było jakie miejsca zajmują obie drużyny w tabeli

Pierwsze 10 min były wyrównane ,a przewaga naszej drużyny rosła z minuty na minutę, w 15 min. P. Aksamit otworzył wynik. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku ładnym rajdem przez pół boiska popisał się K Chlipała zabrakło jednak precyzyjnego strzału i górą był bramkarz gości.

Na drugą dogodną sytuację musieliśmy czekać tylko 2 min. Sam na sam z bramkarzem znalazł się powracający po kontuzji Szyna ale znowu górą golkiper gości. W 33min gola do szatni strzela B. Dulny.

Początek drugiej połowy to już całkowita dominacja Lechitów przypieczętowane bramkami D. Morawskiego w 44min i dwie E.Terpiłowskiego w 51 i 67 min.

1:0 Aksamit

2:0 Dulny

3:0 Morawski

4:0 Terpiłowski