Wygrana trampkarzy

W dzisiejszą sobotę trampkarze podejmowali drużyną Parasola Wrocław. Mecz toczył się na bardzo grząskim boisku, przez co piłka zachowywał się nieprzewidywalnie.

Wygrana 3: 2 pokazuje w pełni wyrównany mecz z lekkim szczęściem Lechitów. Pierwsi gola strzelili goście po stałym fragmencie gry zamieszanie w polu karnym wykorzystał zawodnik Parasola. Pod koniec pierwszej połowy wyrównał Norbert Piątek mocnym uderzeniem z 16 metra.

W drugiej połowie gra toczyła się w środkowej części boiska do czasu przeprowadzenia kontry przez Lechitów, bramkarza gości pokonał Piotr Kmera wykorzystując zamieszanie w polu karnym. Po stracie bramki goście rzucili się do huraganowych ataków. Co umożliwiło gospodarzom przeprowadzenie bramkowej kontry, którą zakończył zdobywca trzeciego gola Rafał Adamski. Prowadząc 3:1 gospodarze cofnęli się do obrony, przez co mocno kotłowało się w naszym polu karnym. Graczy Parasola stać było w tym meczu na zmniejszenie straty strzelając jeszcze jedną bramkę.

Podsumowując mecz walki na grząskiej murawie, zwycięstwo Lechii, sędzia kilkakrotnie karał zawodników karami 2 min. i jedną 5 min.