Wieści z Głuchołazów drugi mecz pierwszego dnia turnieju

Drugi dzisiejszy mecz rozegraliśmy z Brzegiem.Pierwszą bramkę w 12minucie po podaniu Kmery gola strzelił Rosiński.M.Kolejnym trafieniem w 21minucie popisał sie ten sam zawodnik Rosiński.M po podaniu Morawskiego W przerwie spotkania trener zdecydował się zmienić kilku zawodników na boisku pojawili się zawodnicy tacy jak Piróg,Piątek,Fornalik i Michułka a boisko opuścili Gawroński Rosiński.M i Terpiłowski i Aksamit.Druga połowa rozpoczęła się dla nas bardzo szybkim golem bo już po 2minutach było zamieszanie w polu karnym wtedy w szczęśliwej sytuacji znalazł się Hanusiewicz który posłał piłke do pustej bramki.W 38minucie z boiska zeszli Czykieta,Dzwolak i Hanusiewicz a pojawili się Dulny,Mitelsztet i Sztuka.W tej samej minucie Sokołowski zmienił Moczurada a Chlipałe i Morawskiego zmienili Fedorowicz i Chicheł. W ostatniej akcji meczu wynik ustanowił Piątek a zagrywał mu Fornalik.
Skład:Gawroński,Czykieta,Hanusiewicz,Dzwolak,Terpiłowski,Aksamit,Moczurad,Kmera,Rosiński.M,Morawski,Chlipała
Rezerwa:Piróg,Piątek,Sztuka,Mitelsztet,Sokołowski,Fedorowicz,Fornalik,Dulny,Kwiecień,Michułka,Chicheł