Wieści z Głuchołazów

Dzisiejszy mecz rozegraliśmy o 10:00 z Gorzowem Wielkopolskim.Strzelcem pierwszej bramki w 14 minucie byl Michal Czykieta po dosrodkowaniu z roznego Damiana Michulki.Minute pozniej wynik podwyzszyl Marcel Rosinski po podaniu Adama Moczurada.20 minuta zmiana Michulki z Dulnym,Kwietnia z Fornalikiem.W 30 minucie nastapila zmiana bramkarzy boisko opuscil Gawronski a wszedl Prog.W tej samej minucie zmienil sie Czykieta z Fedorowiczem.W 32 minucie boisko opuscil Chlipala i wszedl Morawski.W 33 minucie plac gry opuscil Rosinski.M a w jego miejsce wszedl Kamera.W 37 minucie nastapila zmiana Moczurada z Sokolowskim.39 minuta to zmiana Mitelszteta za Aksamita.40 minut to ostatnia zmiana w naszym zespole boisko opuscil Terpilowski a wszedl Sztuka. Sklad:Gawronski,Czykieta,Hanusiewicz,Dzwolak,Michulka,Terpilowski,Aksamit,Kwiecien,Rosinski.M,Moczurad,Chlipala. Rezerwowi:Dulny,Fornalik,Pirog,Fedorowicz,Mitelsztet,Sztuka,Kamera,Morawski,Sokolowski.