Wysoka wygrana Trampkarzy

W dniu dzisiejszym drużyna Trampkarzy Lechii Dzierżoniów prowadzona przez Trenera Marcina Raka odniosła bardzo przekonujące zwycięstwo nad Chrobrym Głogów. Młodzi Lechici rozgromili pomarańczowo-czarnych aż 9:1 i z przytupem zakończyli rundę jesienną. W rozwinięciu szerzej, fotogaleria i komplet wyników. Tabela zaktualizowana.

Od pierwszego gwizdka młodzi Lechici ruszyli do ataku co bardzo szybko przełożyło się na zdobycie bramki. wynik otworzył na 1:0 Marcel Rosiński następnie na 2:0 wynik podwyższył Michał Czykieta. Po zdobyciu drugiej bramki ofensywa naszej drużyny trwała nadal, jednak to goście z rzutu wolnego strzelili bramkę na 2:1.Nie podcięło to jednak skrzydeł naszym piłkarzom którzy jeszcze z większym animuszem ruszyli na przeciwnika. na bramki nie musieliśmy długo czekać, na 3:1 podwyższył Piotr Aksamit i na 4:1 festiwal strzelecki zakończył w pierwszej połowie Szymon Mitelsztet z rzutu karnego.
Gwizdek sędziego rozpoczynający drugą połowę zadziałał na młodych piłkarzy Lechii jak płachta na byka. Hat-tricka w drugiej połowie ustrzelił Marcel Rosiński ( w sumie w meczu strzelił cztery bramki ), Bartek Dulny z karnego i wynik ustalił na 9:1 Adam Moczurad.

Skład :Tymon Piróg, Michał Czykieta, Piotr Aksamit, Łukasz Sztuka, Kornel Sokołowski, Bartosz Dulny, Ernest Terpiłowski, Piotr Kmera, Kacper Fedorowicz, Marcel Rosiński, Szymon Mitelsztet, Adam Moczurad, Kamil Chicheł, Szymon Kwiecień